Ředitelka novostrašecké ZUŠ končí
NOVÉ STRAŠECÍ. Ředitelka ZUŠ Jiřina Kinkalová odchází k 1. srpnu do důchodu. Vedení města jí poděkovalo za dlouholetou obětavou práci, oddanost a mimořádný přínos pro základní uměleckou školu.
„Paní ředitelka po mnoho let svou energií, profesionalitou a lidským přístupem vytvářela inspirativní prostředí pro žáky, pedagogy i rodiče. Díky jejímu vedení se škola stala místem, kde mohli mladí lidé rozvíjet své schopnosti, kreativitu a lásku k umění. Její nasazení, trpělivost a schopnost vést ostatní byla příkladem pro celé generace žáků i kolegů. Za její práci jí patří hluboký respekt a uznání,“ uvedl starosta Karel Filip.
Sláva Vaic